Soutěž: juniorky U19 celostátní liga, play-out skupina A
Datum: 02.04.2022, 14:45:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jaroslav Pazourek, Patricie-Anna Reitzová

Po výkonu v pátek nebyla nálada v týmu ideální, ale i přes to děvčata nastoupila do sobotního zápasu se vztyčenou hlavou a úplně jako jiný tým. Což se projevilo hned v úvodu zápasu. Tempo bylo svižné, v útoku si holky rozuměly. To se ukázalo na skóre, které bylo proti těžkému soupeři vyrovnané. První poločas skončil za stavu 30:31. V poslední vteřině poločasu totiž přišel faul a soupeř střílel dvě šestky, které proměnil čili nebýt takového faulu, první půlka by byla pro nás vítězná. Zápas byl opravdu vyrovnaný, ale v poslední čtvrtině se stalo něco neuvěřitelného. Holky zařadily ještě vyšší rychlost a rozjely se na plné otáčky. Jeden zisk míče za druhým, proměněné koše z protiútoků, v obraně se dokázaly domluvit. Poslední čtvrtina byla pro nás jasně vítězná (25:9). Sečteno podtrženo, z vyrovnaného utkání byla jasná výhra a obrovská radost.