Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2021/22 / skupina B
Datum: 12.09.2021, 09:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Matej Kovačovič, Barbora Schambergerová

V neděli ráno nás čekal nepříjemný soupeř ze Sleného. Chtěly jsme zlepšit vstup do zápasu, aby to nevypadalo jako minulý týden na Královce (1/4 -20 bodů). Malé zlepšení tam bylo, ale dostávaly jsme strašně jednoduché koše a 1/4 nám utekla o 12 bodů. Příliš ztrát a rychlé protiútoky soupeře, kdy jsme se nestíhaly vrátit, nebo si špatně rozebraly obranu, nás ale stálo poločasové skóre 15:32. Ve 2/4 jsme začaly být aktivní v útoku a byla tu naděje. Druhý poločas jsme začaly dobře a se silným soupeřem jsme držely krok. Ovšem v poslední čtvrtině nám došly síly, přestaly jsme bránit a byl konec. Za úkol bylo udržet 20 bodů, neboť každý bod bude důležitý pro postup do EXL, ale to se nám bohužel nepodařilo. Být tým kompletní, tak věřím, že Slaný dokážeme více potrápit, ne-li porazit! Pochválit musím rozehrávačku Pozníčkovou, která odtáhla celý víkend a také při chuti hrající Choutkovou.