Tým/trenéři  -16
 Celkem 16 4/28
14,3 %
36

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze
Datum: 03.10.2021, 15:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Lukáš Balog, Vladimír Vondraš

V utkání proti Tygrům jsme začaly vlažně a nebyly jsme schopny čelit klasické hře soupeře – jedna dominantní hráčka, která řeší agresivním nájezdem většinu útoků. Krejbichová měla během 2 minut hry 3 fauly. Klíčovou hráčku soupeře převzala Školová, která odehrála výborně na obě straně – jak v obraně, tak i na útočné polovině. Do 5min jsme byly pasivní v útoku a prohrávaly 0:9. Teprve potom jsme začaly ohrožovat koš soupeře a 1/4 skončila 13:7 v náš neprospěch. Druhá pětka nastoupila s důraznou obranou a se snahou hrát na koš. Už ve 3min se score otáčelo a dál už jsme soupeře do vedení nepustily. Ten reagoval taktickou výměnou pětek na druhý poločas, ale naše holky i nadále hrály výborný kolektivní basket, podpořený skvělými individuálními výkony Choutkové, Pozníčkové a Školové. Skvělou práci odvedly i 10tky – Machurová a Malečková. Ale i výkony dalších hráček byly kvalitní a díky tomu jsme si s diváky mohli užít pěkný basket s radostnou koncovkou.