Soutěž: U14 - žákovská liga (ŽL), liga A
Datum: 08.01.2022, 11:15:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Michal Tesař, Vitaliy Shumskyy

Ligovou skupinu A rozehrálo družstvo U14 zápasem se Slovankou. Tým vstoupil do zápasu velice vlažně a po 3min jsme prohrávaly 0:10. Každý neúspěšný start do zápasu je problém a horko těžko se poté stahuje náskok, který si soupeř vybudoval. Druhou čtvrtinu už jsme hrály se soupeřem vyrovnaně. Na každý náš koš jsme se ale nadřely. Soupeř po naší nebojovnosti a špatném doskoku dával opravdu laciné a ušmudlané koše. Druhý poločas jsme odehrály dobře, se soupeřem jsme držely krok a celý druhý poločas skončil 15:20. Nebyl to střelecky úplně plodný zápas, nedaných šoupáků z naší strany bylo dost. To, že jsme nebyly agresivní v obraně ukazuje 6 našich faulů za celý zápas!! Celkově byl dneska tým bez energie, bez úsměvu, bez vzájemné podpory.. V mém posledním zápase před porodní pauzou mě velice příjemně potěšila Nácovská, u které je vidět její chuť a chtíč hrát. Dobrý zápas již po několikáté předvedla Sejvalová. Já doufám, že po mém návratu z porodnice týmu dodám opět energii a bude radost se na vás koukat.