Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2021/22 / základní část
Datum: 27.02.2022, 09:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jiří Jodl, Pavel Podhůrský

V neděli nás čekal dosavadní nejhorší tým soutěže Basket Ostrava. Nemyslím si, že jsme soupeře podcenili, naopak ¼ jsme hráli skvěle a nastříleli jsme 27 bodů, ale poté to na nás nějak padlo a nedařilo se nic. Ještě 2/4 byla slušná a my si drželi dvouciferný náskok, ale poté přišlo doslova trápení. Obě následující čtvrtiny jsme prohráli. V útoku jsme se téměř nedostali do protiútoku, hráli jsme alibisticky a hlavně staticky, prostě absolutní opak soboty a dnešní první čtvrtiny. V obraně jsme měli problém se hrou 1:1 a především prací na slabé straně. Myslím si, že soupeř si nevytvořil nic basketbalového, ale bodoval. Hroznému a neučesanému druhému poločasu nepomohli ani oba dnešní arbitři, ani soupeřovi fanoušci. Sice jsme dnes opět vybojovali výhru, ale určitě nemůžeme být s utkáním spokojení. Zbytečně jsme se unavili před středou, nevyzkoušeli jsme si žádné útoky v lepším provedení a ani se nějak zvláště neprosadily jiné hráčky, což mě mrzí. Velmi dobře hrála celý první poločas Vaňková. Opět silné pivotmanky, ale například na Kašparové dnes byla vidět velká únava. Kromě toho jsme dnes zahodili neuvěřitelných 14 trestných hodů (31%), což je nejhorší letošní výsledek, ale myslím si, že to souviselo s atmosférou zápasu. Každopádně jsme urvali 4 body, oba zápasy nás stály spoustu sil a ty nyní musíme doplnit a dobře se naladit na středeční těžké utkání se Spartou.