Soutěž: U14 - žákovská liga (ŽL), liga A
Datum: 10.04.2022, 10:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Radomír Kohout, Albert Jilg

V neděli jsme dohrávaly poslední zápas v této sezóně a to s posledním Chomutovem. Volno dostaly naše dvě opory Urbanová a Pémová, proto nás do zápasu vedla jako nová kapitánka Nácovská. Ostatní hráčky tedy mohly ukázat, co v nich je. První čtvrtina byla opravdu špatná a měla jsem chuť říct Máje, aby se šla převlíknout. Holky nebyly ochotný běhat, bránit, dělaly zbytečné ztráty a nebyly aktivní v útoku, proto svojí část hry prohrály 8:16. Naštěstí druhá pětka pod vedením skvěle hrající Pozníčkové předvedla úplný opak a svojí čtvrtinu vyhrály 31:2!! Druhý poločas jsme jen navyšovaly naše vedení a došly si pro vítězství o 45 bodů. Tento zápas patřil určitě Pozníčkové a Choutkové, které když chytí slinu, jsou nezastavitelné a krásně se na ně kouká. Věřím, že toto tempo a hlavně nálada v týmu vydrží do příští sezony. Sezonu zakončíme příští víkend na velikonočním turnaji v Klatovech, kde doufám předvedeme stejné výkony a přivezeme si nějaký hezký výsledek a ne jenom velikonočního zajíčka :)