Nominace:

Zapisující:

Ubytování:

SOS

Vzhledem k jarňákům mám problém se zápisem - prosím 2 hráčky, které půjdou na zápas, aby přišly k zápisu žen od 14,00hod. Pevně věřím, že někdo přijde...

Chtěli jsme obě víkendová utkání odložit, protože měly prázdniny obě části Prahy. S USK jsme se ovšem nedohodli a tak jsme museli poshánět všechny hráčky. Někdo se dřív vrátil, někdo později odjel, ale nakonec jsme dali dohromady poměrně dobrou sestavu, za což patří všem zúčastněným dík. V první čtvrtině se nám příliš nedařilo a soupeř nás přehrával. Do poloviny jsme ale dokázali srovnat a během čtyřminutové šňůry 14:0 jsme ve třetí čtvrtině rozhodli. Naší velkou zbraní byly rychlé protiútoky, které se nám tentokrát dařilo proměňovat. Po prostřídání jsme sice poněkud polevili, ale vítězství jsme si vzít nenechali. Velkou oporou pod oběma koši byla Štenclová, pochvalu zaslouží i Husáková a Salaková.