Tým/trenéři  -8
 Celkem 27 3/10
30,0 %
57

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze
Datum: 26.03.2022, 11:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Štěpán Beran, Jakub Klaus

Ubytování:

hrajeme pouze 1 utkání a to doma, na Zličíně

K odloženému utkání jsme nastoupily v 10ti a tedy bez střídání. Mě to ale nevadí, vždy moje hráčky dokázaly odehrát v plném tempu 8minut. Naše první pětka začala výbornou obranou a hodně tím soupeře zaskočila. Náš útok měl taky hlavu a patu – jeden rychlý protiútok na 3 přihrávky bez driblinku byl přímo učebnicový. V této části hry jsme byly výrazně lepší. V druhé čtvrtině soupeř upřednostnil nutnost vyhrát nad kolektivní basketbalovou hrou. Věděli jsme, že nás čeká hra 1:5, bohužel S.Machurová, která klíčovou hráčku bránila, měla poměrně brzo 3 fauly a tak si ji musela vzít B.Velflová. Ta ji bránila dobře, ale pod košem ji chyběly centimetry a zkušenost. K hráčce č.4, které po 5ti minutách došla síla, se přidala hráčka č.33 a soupeř šel v půlce do vedení. Ve ¾ už naše nadšení a nasazení opadalo, přesto jsme ještě byly o 2b lepší a do poslední části hry se šlo za stavu 33:33. Bohužel nás opět porazily 2 hráčky, které jsme nedokázaly ubránit, S.Machurová se přes nejlepší hráčku soupeře neprosadila, B.Velflová sice dobře najížděla, ale nedávala. V prvním kole jsme se soupeřem prohrály o 1b, tentokráte o 14b, ale myslím si, že nyní jsme hrály lépe. Do statistik se na naší straně zapsalo z 10ti hráček 8, u soupeře z 12ti 5 a to si myslím, že je dobrý příslib do budoucnosti.