Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2021/22 / základní část

Nominace:

Ubytování:

bydlíme na hotelu od každé vyberu 250,- zbytek platí klub

Strava:

něco na cestu, večeře hromadná po zápase (mít peníze), snídani řešíme a upřesním v pátek

Doprava:

odjezd vlakem: sraz 9:50 na Hlavním nádraží

Návrat cca 18:30

V sobotním utkání jsme měli být jasným favoritem a po 8 min. hry jsme to vedením 3:20 také potvrzovali. V poločase jsme stále vedli o 20 bodů a vypadalo to na klidné dohrání zápasu. Ve 3/4 však rozhodčí začali zápas kouskovat, měli jsme problémy s fauly a soupeř začal trefovat všechno možné. Z velice nepohledného basketu, který pokračoval i ve 4/4 se však nakonec stalo málem drama, když se soupeř dotáhl na 9 bodů. Naštěstí jsme si pomohli změnou obrany, vytvořili jsme si opět téměř 20 bodový náskok a utkání už si pohlídali. Především druhá půle moc basketu nepřinesla a byla spíše v duchu nevyfaulovat se a už to nějak ukopat. Naprosto trisní byla naše obrana ať už pressing nebo na obranné polovině 1:1 a to především od našich pivotů. Naopak malé hráčky měli velké problémy s bojovnými soupeřkami na obranném doskoku. Samostatnou kapitolou byly fauly, které v důsledku pomalosti děláme. Výborné utkání odehrála plzeňská dvojka Kašparová s Ženíškovou a především přítomnost Kašparové byla hodně znát (16 bodů a 20 doskoků). Body jsme si sice připsali, ale nebyl to moc přesvědčivý výkon, o čemž svědčí i fakt, že jsme dostali 75 bodů od předposledního týmu v tabulce.