28Viktoria Parmová 0 0 10
 Tým/trenéři  -17
 Celkem 12 1 25

Informace o zápasu:
Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2021/22 / Přebor / Základní fáze

sraz v 15,30hod

2011 odehrály během víkendu 5 zápasů a ještě jako bonus přišly dohrávky s U12 v pondělí a úterý. Klobouk dolů. Bylo jasné, že o utkání rozhodne to, jak ubráníme klíčovou hráčku soupeře hrající v druhé pětce a jak hodně vyhrajeme čtvrtiny, kde nehraje. V 1/4 do zápasu vlítla V.Malečková, ale nesměle začala S.Machurová. Trošku mě to zvedlo tlak a tak zbytek zápasu jsem byla hodně hlasitým trenérem. 1/4 vyhráváme 17:2, ale po 4min 2/4 se ukazovalo, že tento náskok není dostatečný. K.Smrčková tentokráte hráčku č.10 nebyla schopna ubránit a výpomoc nefungovala. Na druhé straně jsme nebyly schopné se prosadit v útoku. Hráčka USK č.10 dala všech 17b soupeře ve 2/4 a stáhla na rozdíl 3b. V půlce upravuji sestavu a prohazuji pětky. Dobře bráníme, bojujeme, snažíme se hrát jednoduše do koše. Ve 3/4 soupeře držíme na 0 bodech a sami 19b dáváme. Do poslední části hry jdeme +22b a věřím, že toto už ubráníme. S.Machurová hráčku č.10 udržela v této čtvrtině na 4b, tuto čtvrtinu jsme vyhrály 7:6 a mohly se za fandění našich U11 a U10 radovat ze zaslouženého vítězství. Za USK kromě zmiňované hráčky č.10 daly ještě 2 hráčky po koši. Za nás se do statistik zapsalo 9 hráček. A to si myslím, je rozhodující – máme daleko vyrovnanější tým a snažíme se do hry zapojit všechny.