Soutěž: kadetky U17 / liga / ročník 2020/21 / celostátní liga / skupina A
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jan Hendrych, Antonín Ďurana

Body HB Basket Praha B: Potůčková Julie (16), Kučerová Barbora (14), Křemenová Kateřina (12), Pospíšilová Natálie (7), Arnoštová Aneta (4), Janoušková Ema (2), Kinclová Alice (2), Salačová Eva (2)

Body BK Kralupy junior: Skoumalová Aneta (18), Loudová Barbora (14), Exnerová Natálie (12), Nergerová Lucie (7), Rozmajzlová Veronika (6), Tomášková Martina (4)

V neděli přijely Kralupy kvůli nemocem a karanténě s částí obvyklé sestavy. Tentokrát náš začátek vypadal mnohem líp, ale díky propadu ve druhé čtvrtině jsme po poločase prohrávali o 10 bodů. Ve třetí čtvrtce jsme se konečně probudili a dokázali nejen stáhnout, ale i získat vedení. Bohužel v poslední minutě jsme dvakrát nedokázali ubránit, po naší poslední akci koš nepadl a nakonec jsme smolně prohráli 59:61.