Martina Šťovíčková           6

Tereza Vojtová                   6

Klára Balážová                     4

Mahulena Srbová              0

O tomto víkendu naše děvčata odehrála velice kvalitní turnaj U19. Ale kvalitní nebyl jenom díky složení týmů a organizaci, ale především díky velmi kvalitním výkonům našeho družstva, které si nakonec odvezlo bronzové medaile. Po dvou porážkách ve skupině - Pardubice (náš asi nejslabší „rozjezdový“ zápas) a Hradec (náš asi nejlepší zápas- vyhráli jsme s Hradcem 3 ze 4 čtvrtin), přišel poslední zápas ve skupině proti Žabinám (1 čtvrtina-asi naše nejlepší na celém turnaji, kdy jsme soupeři nastříleli 29 bodů a tím ve své podstatě rozhodli o osudu tohoto zápasu.Vysoká výhra nakonec nás v tabulce tří týmů katapultovala na 1.místo a s tím spojený zápas o bronz. Ten jsme zvládli a opět i díky velmi dobré 1.čtvrtině. Sparta se pak v závěru dostala na „dostřel“ – 4 bodů, ale víc jí naše děvčata už nedovolila a svůj náskok nakonec navýšila na konečných 9 bodů a s tím i III.místo na turnaji.

Tým po celý turnaj předváděl velice kvalitní obranu nejen individuální, ale i kolektivní. Z ní pramenilo velké množství rychlých protiútoků (někdy bohužel trestuhodně zahozených). Za velice cenný, i přes porážku považuji výkon proti Hradci a okamžik ,kdy 3 minuty před koncem jsme prohrávali o 12 ,aby si za 1,5 minuty musel Hradec brát oddechový čas po naší šňůře 10:0.Asi nejhorší ,co se týká individuálních výkonů bylo obranné doskakování,kdy jsme dostávali zbytečné koše.Jinak závěrem velká pochvala za bojovnost a nasazení,které nas provázelo celý turnaj.