vemte si jídlo a pití na celý den + nějaké drobné - na místě bude občerstvení

Normálně jezdíme na Moravu vlakem. Nyní v období covidu bych ráda požádala rodiče, zda nám nepomohli a nejeli s námi. Vlak = rouška, tu každou chvíli sundají, něco budou jíst, pít, olizovat prsty....

PROSÍM NAPIŠTE MI, KDO BY MOHL JET. Pokud možno co nejdřív, abych dokázala včas zorganizovat.

Dresy vezme Hedvika, tričko nad dres snad už stačíme rozdat. Boty na hraní, ponožky, pantofle na volné chvíle.

Rozlosování:

10,50hod  HBB - SBŠ Ostrava

13,10hod  Olomouc - HBB

14,20hod  HBB - Kladno

Vzhledem k tomu, že celý tým potřebuje získat co nejvíce herních zkušeností, ideálně ještě před zahájením soutěže, pojedou tentokráte na Šmoulinku všechny - tedy i zkušenější 2010. Ideálně pak odehrají v tomto složení i 2.kolo Šmoulinky 18.10. (to bude v Praze).

V dalších kolech už Šmoulinku nebudou hrát: Chata, Kukle, Machura, Smrček, Velfl a Valenta.

Ostatní 2010 ještě budou hrát Šmoulinku, nebo občas, aby se co nejvíce obouchaly :-).

2011 budou hrát Šmoulinku jako svoji hlavní soutěž, tedy měly by být vždy účastny !!!!

Body HB Basket:

Body :

Trenérka Hedvika mi hodnocení poslala lidsky napsané, info pro mě. Předkládám obecnou část:

Ahoj Hani,
jediný, co mě dneska drželo při životě během zápasů bylo vědomí, že Tebe by vynášeli nohama napřed... Kdyby to takhle mělo být každý víkend, tak končím...
S Ostravou bylo jasný, že dostanem na p***l, ale nedalo se na to koukat, jak jsme pomalý, líný a neschopný driblovat nebo si přihrát. Poločas 54:0 byl na ručník, nakonec jsme aspoň nedostali stovku a pár košů dali, takže 86:8. Kladno ráno porazilo asi o 20 Olmik, tak jsem se je snažila nahecovat na ten druhý zápas. Začli jsme slušně, po 1/4 jsme vedli 12:6, jenže pak jsme se nemohli trefit, takže v půli 14:14, po 3/4 vyrovnáno 18:18, jenže v poslední čtvrtině jakoby nám došly síly, netrefili jsme se několikrát z jasných šancí a soupeř jo, takže prohra 30:20 byla krutá. Seřvala jsem je, že se na to nedá koukat a šli jsme hned na Kladno. Nejlepší zápas, pořád se skóre přelévalo, nejdříve 10:8, pak poločas 18:19, po 3/4 28:27, v poslední čtvrtce to vyhrála Machura, konečně dala důležité šoupáky, ubránila jejich nejlepší hračku a dala i dvě šestky. V šíleném závěru jsme ubránili výhru 37:35. Skoro mě trefilo, asi taky stárnu :-).