172. HB Basket Praha - TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
26.01.2020, 10:30:00

Výsledné skóre: 63:45

Informace o zápasu:
Soutěž: juniorky U19 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / finálová skupina
Datum: 26.01.2020, 10:30:00
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Jan Hejnic, Vojtěch Šmíd

Nominace:

Zapisující:

Body HB Basket Praha: Štenclová Anita (13), Zahradníková Eliška (11), Marková Nikola (9), Koucká Natálie (8), Balážová Klára (7), Šťovíčková Martina (7), Nováková Barbora (5), Alexandrova Anna (3)

Body TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou: Jirchářová Lucie (13), Šoltysová Markéta (9), Zirmová Tereza (8), Karlovská Barbora (4), Kopicová Nela (4), Janderová Petra (3), Jirchářová Klára (2), Novotná Viktorie (2)

K nedělnímu utkání s Jabloncem jsme nastupovali s respektem, protože podle tabulek měl být silnější než sobotní Brandýs. Naší soustředěnou hrou v obraně a úspěšnou střelbou se nám dařilo soupeřky v prvním poločase přehrávat až k poločasovému stavu 46:22. Po přestávce soupeřky změnily obranu a nám začalo dělat potíže dostat se k úspěšnému zakončení. Naštěstí ani hráčkám Jablonce se moc nevedlo a výsledkem bylo ve třetí čtvrtině nebasketbalové skóre 7:8. V poslední části hry jsme upravili naši hru a dovedli zápas k bezpečnému vítězství. Tentokrát zaslouží rozhodně pochvalu všechny hráčky za maximální nasazení po oba dny.