Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Lucie Peterková, Barbora Kopecká

Body HB Basket Praha: Nováková Tereza (23), Štenclová Amálie (15), Pilařová Julie (12), Kučerová Johana (8), Arnoštová Aneta (4), Bláhová Ema (4), Pospíšilová Natálie (4)

Body Nobiles Nusle: Synková Barbora (10), Pavlicová Aneta (8), Albrechtová Daniela (7), Liakou Jana (4), Červenková Lucie (2), Kozáková Barbora (2), Runtschová Anna (2), Sidoryková Alesandra (2), Misterková Lucie (1)

V neděli jsme přivítaly Nusle na domácí palubovce. Začátek odvety jsme absolutně nezvládly a soupeř vedl 0:5. Asi si holky myslely, že když se v sobotu vyhrálo o 36 bodů, že to dnes půjde samo. Také jsme 1/4 prohrály 12:15. Ovšem pak přišel koncert v podání 2.pětky. Soupeři jsme dovolily skórovat v 1.minutě, ale poté až v 9.minutě. Neskutečná aktivita v obraně, rychlé protiútoky, chuť hrát,nesobeckost.. Přihrávky Bláhové a Novákové jsou na úrovní extraligy U17, na které je radost se koukat. Tuto čtvrtinu jsme vyhrály 31:5 a poločasové vedení o 23 bodů bylo příjemné. Ovšem koncert pokračoval, neboť vstup do 3/4 byl 10:0 a holky stále nepolevily ve své aktivní obraně. V poslední části hry jsem nechala pohromadě naše 07, které potřebují sbírat zkušenosti a popraly se s tím statečně. Ovšem tlak v obraně mohou ještě zvýšit. Pochvalu zaslouží určitě naše trio Nováková, Štenclová a Pilařová, které drží tým nejen bodově. V tomto utkání ale určitě musím vyzdvihnout Pospíšilovou, která dnes zahrála podle mých představ.