Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Extraliga sk. A
Datum: 15.02.2020, 15:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Jaroslav Poživil, Patricie-Anna Reitzová

Ubytování:

ženy Brandýs požádaly o posun hracího času, pokud svaz schválí, bude utkání ŽL U14 od 15,30 !!! Sledujte na webu !!!!

Body HB Basket Praha:

Body BSK Continental TJ Jičín:

V sobotu jsme nastoupily na domácí palubovce proti Jičínu, se kterým jsme minulý rok na MČR vyhrály pouze o 1 bod, proto se očekával velice vyrovnaný zápas. Začátek zápasu patřil soupeřově jedné hráčce (10 bodů za čtvrtinu ze 13), kterou se nám nedařilo ubránit. Ve 2/4 jsme již chytly rytmus naší hry a pomalu jsme šly do dvouciferného vedení. Druhý poločas patřil našim holkám a soupeři nedovolily skoro nic. Agresivní obrana, rychlý protiútoky, útočné doskoky a celkově krásný kolektivní basket. Celou čtvrtinu jsme vyhrály 30:10 a s vedením o 30 bodů se nám vstupovalo do poslední čtvrtiny na pohodu. Řekla bych, že už jsme ke konci polevily v obraně, ale zápas jsme měly pod kontrolou a dotáhly ho do nečekaného vítězství o 40 bodů! Velkou pochvalu zaslouží dnes určitě celý tým, ale je tu jedno jméno, které bych chtěla zmínit. Je to naše Aneta Arnoštová, která dře každý trénink a v dnešním zápase jí to opravdu vyšlo.