Soutěž: starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Michal Horník, Christopher Moulton

Body HB Basket Praha: Šafránková Markéta (10), Večeřová Nikola (8), Štenclová Amálie (8), Janoušková Ema (6), Kinclová Alice (5), Potůčková Julie (3), Šamšová Markéta (2), Arnoštová Aneta (2), Havlínová Petra (2)

Body BK Lokomotiva Karlovy Vary: Trollerová Eliška (26), Šplíchalová Karolína (17), Převrátilová Barbora (8), Baborovská Antonie (6), Sieglová Eliška Niamh (6), Šulcová Andrea (4), Smitková Emma (2), Sečányová Martina (1)

V sobotu jsme hostili soupeře z Karlových Varů. Utkání začalo přesně tím, co je pro nás celou sezonu typické – nízká produktivita, řešení situací, nesystémovost, nezkušenost - po rozskoku získáme míč a následně po několika zakončeních a útočných doskocích necelou minutu útočíme, nezaznamenáme ani bod, ani nejsme faulováni a po prvním kontaktu soupeře s míčem na druhé straně dostáváme po 5 s koš s faulem. Po 3 min. jsme prohrávali 0:9, ale nakonec jsme zlepšenou a agresivnější obranou a několika proměněnými trojkami skore dokázali korigovat. Dokonce jsme vyhráli 2/4 a v poločase byl výsledek pouze 31:37. Tým byl nahoře, bohužel úvod druhého poločasu vůbec nezachytil a ve ¾ jsme dali ohromující 2 body. Poslední část byla vyrovnaná a výsledek -24 bodů je pro nás možná krutý, ale dát 2 body za deset minut hry je problém. Za mě sympatický výkon, ale basket se hraje na body.