Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Barbora Toboláková, Barbora Kopecká

Body HB Basket Praha:

Body BK Loko Trutnov:

Do nedělního utkání jsme vstupovali v dobré náladě, která nás postupně opouštěla. Během 2/4 jsme otočili výsledek a vstupovali do druhé půle za stavu +5. Ve 3/4 nás udržely ve hře tři trojky Hibalové, jinak jsme měli s útokem do zony v malé sestavě po celé utkání problémy. Vedení nebylo vysoké, ale takto zkušený tým by si ho v optimálním rozpoložení měl pohlídat až do konce. My si jej nechali vzít a soupeř minutu před koncem vedl 57:58. Poté nás podržela Vejvodová svou proměněnou trojkou. Na druhé straně jsme ale po faulu poslali na trestné hody Linhartovou, která 27 s. před koncem srovnala. Dnes jsme zahráli za celé utkání 2 dobré útoky do zony. Naštěstí pro nás ten nejlepší jsme odehráli v posledním útoku, kdy po výborné kombinaci skorovala Koucká, čímž nám vystřelila těsné vítězství, protože soupeř na druhé straně svou poslední střelu nedal. Upřímně řečeno si myslím, že výhra by dnes měla putovat do Krkonoš. Pozitivní zprávou je zejména postupný návrat Liškové a výborný víkend odehrála Vejvodová.