Soutěž: ženy / 2. liga / ročník 2019/20 / skupina A
Rozhodčí: Lucie Peterková, Jindřich Zámostný

Nominace:

Body DBaK: Froňková Barbora (17), Bezpalcová Denisa (16), Okrouhlá Lucie (8), Buňková Klára (8), Papežová Vanda (7), Krumposová Jana (6), Dolejšová Kateřina (2), Kapitánová Lenka (2)

Body HB Basket Praha: Bajgarová Barbora (10), Zahradníková Eliška (9), Báčová Magdaléna (8), Sůvová Lucie (7), Havlová Barbora (6), Holanová Tereza (5), Nováková Barbora (4), Buřilová Kateřina (3), Alexandrova Anna (2)

Ženy vstoupily do odvet v základní části soutěže. 4 hráčky přijely 15min před zahájením – moje posádka, protože jsem popletla čas odjezdu a všimla si toho až E.Zahradníková v 8hod ráno. Poprvé v této sezóně jsme šly od počátku utkání do vedení (7min 1/4  8:17), které jsme udržely až do poločasu (30:31). Ve 3/4 šly domácí hráčky do vedení 41:36, ale Holanová trojkou a Bajgarová dvojkou nás udržely v kontaktu. Do poslední části hry jsme vstupovaly za stavu 49:47. Ovšem následoval black out, kdy nám nepadlo vůbec nic, nedokázaly jsme ubránit clony pro střelce a první pětiminutovku 4/4 jsme prohrály 13:0. V druhých 5ti minutách jsme sice výrazně zlepšily obranu (dostaly jsme 4b), ale nedokázaly jsme se prosadit v útoku.