Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A
Místo: SH BK Klatovy, Klatovy
Rozhodčí: Václav Ježek, Michal Kuncl

Body BK Klatovy: Struhárová Barbora (13), Kubernátová Tereza (6), Pavelcová Anežka (4), Zelenková Natálie (4), Forstová Karolína (2), Makrlíková Lucie (2), Mundlová Michaela (2), Chaloupková Lucie (1), Podestátová Barbora (1)

Body HB Basket Praha: Štenclová Amálie (28), Pilařová Julie (14), Nováková Tereza (12), Arnoštová Aneta (8), Kučerová Johana (4), Janoušková Ema (3), Moreira Anna Julia (2), Pospíšilová Natálie (1)

V neděli jsme hrály v Klatovech, což pro nás také není jednoduchý soupeř. Utkání jsme nezačaly zrovna dobře, neproměňovaly jsme šoupáky a po špatném návratu do obrany nás soupeř trestal body z rychlých protiútoků. V 8 min šel soupeř do lehkého vedení, na což reagovala Pilařová a obratem HB dostala do mírného vedení 12:8. Ve 2/4 jsme se snažily přitlačit v obraně,což se nám povedlo a vytvořily jsme si díky střelecké chuti Štenclové náskok 13 bodů. Klatovy velice těsně bránily, ale naše holky o něco těsněji a tak jsme vedení drželi. Na útočné polovině se holky nebály hrát 1/1 a konečně jsme se odhodlaly střílet za 3 body, a hned 3 střely jsme proměnily. Holky v druhém poločase chytly útočnou slinu a celý 2.poločas vyhrály 17:41.