Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2019/20 / základní část

Ubytování:

chyba, ty co jsouna SO  nominované na DL, jedou na DL

Body HB Basket Praha: Lišková Sára (23), Hibalová Jesika (13), Vejvodová Kateřina (11), Hoffmanová Petra (11), Pilařová Jitka (9), Moreira Anna Paula (6), Vavrochová Lucie (6), Šmídová Klára (5), Štenclová Anita (4), Marková Nikola (1)

Body BK Levhartice Chomutov: Nováková Valérie (11), Staňková Johana (8), Ceralová Lucie (7), Trollerová Eliška (7), Staňková Eliška (6), Hrubá Jindřiška (6), Mešková Adéla (4), Jorová Barbora (3), Míčková Barbora (2)

Zatím ani jednu sezonu jsme nevstoupili do extraligy U17 výhrou. V sobotu jsme to chtěli samozřejmě změnit proti hráčkám Chomutova. Do utkání jsme vstoupili daleko lépe než soupeř, ale naše vysoké tempo a agresivita přinesly výraznější úspěch až po 6 min. hry 2/4, které jsme vyhráli 20:0. Ukázkovou 2/4 odehranou opravdu na vysoké úrovni jsme celkově vyhráli 34:8 a v poločase jsme odcházeli do šaten s pohodlným vedením o 31 bodů. Velice dobře jsme vstoupili i do druhého poločasu, kde jsme soupeře v prvních minutách přestříleli, ale nízká úspěšnost nás hodně brzdila v navýšení vedení. Soupeř této příležitosti však nedokázal využít a 4/4 už se z obou stran pouze dohrávala. V sobotu jsme byli jednoznačně lepší ve všech herních aspektech, až na obranu hráče bez míče v dolním postavení, to bych jediné hráčkám vytkl. Utkání jsme odehráli opravdu s obrovskou energií, zodpovědností a chutí. Všechny hráčky odehrály výborně a udělaly mi velkou radost.