USK Praha - HB Basket Praha

72. USK Praha - HB Basket Praha
08.02.2020, 14:30:00

Výsledné skóre: 37:59

Soutěž: starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze
Datum: 08.02.2020, 14:30:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Radek Treml, David Kakáček

Body USK Praha:

Body HB Basket Praha:

I s USK to byl letošní poslední duel a stále mrzí porážka o 2b z předchozího kola. Soupeř byl tentokráte kompletní a výšková převaha byla značná. A měly jsme s tím obrovské problémy.  Soupeř si nechal svojí lepší pětku na 2 a 4 čtvrtinu a tak hodně záleželo na tom, jak zahraje první pětka. Po 1/4 jsme byly +8b, dobře jsme bránily, bojovaly a škoda zbytečných chyb, které jsme si „neodpustily“. Výborný nástup měla i druhá pětka, v útoku řádila Pilařová. Poslední 2minuty 2/4 jsme ale úplně vypustily a soupeř si pod košem dělal, co chtěl a stáhl naše vedení 30:16 na rozdíl pouhých 4bodů. První pětka ale nedopustila zvrat a bojovným výkonem navýšila naše vedení na rozdíl 13b. Stejně bojovně pokračovala i druhá pětka. Pémová se ve 2min vyfaulovala a my hrály jen s malými hráčkami. Naštěstí holky taktiku zvládly a během 7minut dovolily dát soupeřkám pouze 1bod. Vyfaulování obou pivotmanek mě trošku komplikovalo střídání, ale díky bojovnosti jsme vše zvládly.