Soutěž: ženy / 2. liga / ročník 2019/20 / A2

mohu vzít 4 hráčky, odjezd 7,15hod N.Butovice, pak jedu rovnou na Aritmu

sraz na místě 8,15hod

Body BK Levhartice Chomutov:

Body HB Basket Praha:

V pátek byla jasné, že do Chomutova jedeme pouze s 1 podkošovou hráčkou. Nabídla se R.Lišková, že pojede a byla to její premiéra v ženách. V 1/4 jsme hrály bez nasazení, nedávaly, nebyly jsme v útoku vůbec aktivní, hořely v obraně, která byla opět bez komunikace (18:8). Musela jsem zvednout hlas a v 2/4 se hra výrazně zlepšila a tuto část hry jsme vyhrály my (19:8).  Závěr vyrovnané 3/4 patřil soupeři, který nám odskočil na rozdíl 4b, naštěstí poslední střela patřila Novákové a do posední části hry jsme šly za stavu -1b. Úsek mezi 1 – 4 minutou patřil nám a byly jsme +3b. Následoval úsek „koš za koš“ a pak 2 minuty patřily soupeři. My bohužel nedávaly a to i hodně jednoduché střely. Poslední minutu začala úspěšnou střelou Buřilová (my +1b) a do konce zbývalo cca 19vt. Bylo třeba udržet míč, což se Zahradníkové 8vt dařilo. Následoval faul soupeře, správně posouzený jako úmyslný. Zahradníková 1 trestný hod proměnila. V následném útoku byla ihned faulovaná Havlová a i ona 1 šestku dala. 6vteřin do konce, soupeř se posunul po tajmu na útočnou půlku a Zahradníková s Novákovou stanovily jasnou taktiku: „raději dvojku, než trojku“. Útok soupeři nevyšel a my se mohly radovat z dalšího vítězství.