HB Basket Praha - BK Brandýs nad Labem

170. HB Basket Praha - BK Brandýs nad Labem
25.01.2020, 13:00:00

Výsledné skóre: 57:77

Soutěž: juniorky U19 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / finálová skupina
Datum: 25.01.2020, 13:00:00
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Jan Hejnic, Vojtěch Šmíd

Body HB Basket Praha: Štenclová Anita (14), Balážová Klára (12), Koucká Natálie (12), Zahradníková Eliška (7), Marková Nikola (6), Šťovíčková Martina (4), Alexandrova Anna (2)

Body BK Brandýs nad Labem: Nekolná Julie (24), Votrubová Kateřina (15), Černá Magdaléna (13), Vojtová Tereza (8), Hranáčová Anna (6), Medová Emma (4), Huláková Karolína (3), Klanicová Nikola (2), Martínková Veronika (2)

Družstvo Brandýsa k nám přijelo v silné sestavě včetně hostujících hráček z USK. Podle toho jsme upravili naši obrannou hru. V prvním poločase jsme v této činnosti byli poměrně úspěšní a dařilo se nám držet krok (-4b). Vstup do druhé půle byl za naší strany skvělý. Zaskočili jsme soupeřky šňůrou 8:0 a získali vedení, o které jsme ale vzápětí našimi chybami přišli. Brandýs se nám sice pomalu, ale jistě vzdaloval. V poslední čtvrtině jsme už nestačili v rychlém a fyzicky náročném udržet naši do té doby velmi dobrou obranu. Částečně jsme tak doplatili i prořídlou lavičku – k utkání jsme nastoupili pouze v osmi hráčkách.