BK Brandýs nad Labem - HB Basket Praha

187. BK Brandýs nad Labem - HB Basket Praha
08.03.2020, 10:00:00

Výsledné skóre: 76:77

Soutěž: juniorky U19 / liga / ročník 2019/20 / celostátní liga / finálová skupina
Datum: 08.03.2020, 10:00:00
Místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
Rozhodčí: Karel Anton, Michal Tesař

Body BK Brandýs nad Labem:

Body HB Basket Praha:

Na brandýské palubovce nás sice nekompletní, ale přesto nepříjemný soupeř, kterému jsme chtěli oplatit porážku z naší haly. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, brzy jsme se účinnou obranou ujali vedení 8:0. Potom se ale začalo dařit soupeřkám kvůli našemu váhavějšímu útoku pomalu dotahovat. Navíc jsme díky nešťastnému došlapu přišli o do té doby výborně hrající Zahradníkovou. Po třetí čtvrtině bylo nerozhodně. Před koncem řádné hrací doby jsme vedli, ale domácí dokázali opět srovnat. Na samém konci při našem útoku nám příliš nepomohly ani zmatky s domácí časomírou. V následném prodloužení jsme získali sedmibodové vedení, které domácí sice opět vyrovnali, ale na konci jsme byli přece jen šťastnější. Velký kus práce v celém utkání odvedla Nováková, pod oběma koši dokázala svou výšku využít Koucká a v druhém poločase zraněnou Zahradníkovou dobře nahradila Balážová.