Soutěž: starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Skupina A
Rozhodčí: Jaroslav Pazourek, Jindřich Zámostný

Brejlová

Body HB Basket Praha: Kinclová Alice (11), Salačová Eva (11), Havlínová Petra (8), Štenclová Amálie (7), Šamšová Markéta (3), Pospíšilová Natálie (2)

Body Basket Slovanka: Simičová Sofia (18), Klapková Nella (18), Krupková Aneta (10), Kořínková Leona (6), Čechová Barbora (5), Novotná Agáta (4), Gráfová Vendula (2), Nádaská Julie (2)

Do zápasu naše U15 díky zranění a dovoleným nastoupily bez 4 hráček základní sestavy! Proto jsme do odvety nastoupily pouze v 8 lidech a byl před námi velice těžký zápas. Holky ovšem nic nevzdaly a první poločas odehrály skvěle. Lehká změna na útočné straně pustila do hry Kinclovou, která tým podržela a uhrály jsme skvělý poločasový výsledek 28:28. Vstup do druhého poločasu nebyl dobrý a po vytažené obraně soupeře jsme obdržely šňůru 10:0. Celkově ve 3/4 nám dělalo problém vyhození z autu, dobré uvolnění a díky presu soupeře nám na útok nezbylo tolik času a tak jsme střílely ze šílených pozic. To také odpovídá tomu, že jsme za 3/4 daly pouze 3 body. Přišlo mi, že jediný, kdo chce hrát a je aktivní ve 3/4 byl Matěj v mém bříšku... V tak malém počtu hráček se nám výsledek ale nepodařilo stáhnout a odcházíme jako poraženi. Velká škoda je až moc ztrát po nepřesných přihrávkách,zbrklost a také nedané šoupáky. Každopádně si myslím, že být tým kompletní, Slovanku dvakrát porazí a mohl by pak pomýšlet na hezčí umístění.