HB Basket Praha - BA Sparta

34. HB Basket Praha - BA Sparta
25.01.2020, 10:00:00

Výsledné skóre: 41:23

Soutěž: nejmladší minižákyně U11 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze
Datum: 25.01.2020, 10:00:00
Místo: sportovní hala Zličín, Praha 5
Rozhodčí: Anna Vagnerova, Šárka Malkusová

Ubytování:

nominace platí na sobotu i na neděli

v sobotu se hraje na Zličíně (10,00hod s BA a 13,00hod se Slovankou), v neděli na ZŠ Hovorčovická (10,30 Nusle, 13,00 Slovanka)

Body HB Basket Praha:

Body BA Sparta:

Do utkání jsme nastoupily dost nepřesvědčivě. Obrana nebyla úplně důrazná, Krejbichová sice byla aktivní ve hře 1:1, ale střelecky se ji nedařilo. Po dlouhé tréninkové pauze zahrála dobře Václavíková a jen potvrdila moje přesvědčení, že bude platnou hráčkou, až bude plnohodnotně trénovat. Ostatní hráčky první pětky moc aktivity nevykazovaly. Výrazně lépe zahrála druhá pětka, mile překvapila Joudová. V druhém poločase se první pětka probrala, začala lépe bránit a v útoku bylo vidět i Kratochvílovou. Poslední čtvrtina už byla taková….nijaká. Skončila 4:4.