HB Basket Praha - Basket Slovanka

59. HB Basket Praha - Basket Slovanka
08.03.2020, 10:45:00

Výsledné skóre: 46:32

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2019/20 / Přebor / Základní fáze

Body Basket Slovanka:

Utkání jsme začaly velice aktivní obranou a nebojácně jsme hrály ke koši – M.Choutková během 5min 7b a vedly jsme 10:2. Pak jsme trošku polevily v obraně, nepadlo pár košů a čtvrtina skončila 13:12.  I druhá čtvrtina byla vyrovnaná, holky dobře bránily, bojovaly a v útoku se snažily hrát kombinačně. Jeden útok byl opravdu ukázkový – pohyb hráček, pohyb míče, úspěšné zakončení – hala jakoby úplně ztichla, jakoby se zastavil čas a pak přišel velký potlesk. Někdy jsme se sice „zamotaly“, ale některé akce byly opravdu vyvedené. Po celé utkání skvěle pracovala lavička a všechny hráčky hrály s plným nasazením. Do poslední části jsme šly za stavu +6b. I.Kopková opět bojovala jako správný kapitán a v poslední části hry jsme dovolily dát soupeři pouze 5bodů a touto výhrou si tak pojistily 3.místo v pražském přeboru. Velice slušné byly (na kategorii U12, tedy spíš U11) trestné hody.