Soutěž: starší žákyně U15 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Liga sk. A
Místo: Městská sportovní hala, Chomutov
Rozhodčí: Jiří Šlaj, Daniel Rom

Body BK Levhartice Chomutov: Kloudová Kateřina (19), Bozděchová Ema (8), Koudelková Tereza (6), Čermáková Valentina (6), Salačová Ela (6), Bittnerová Klára (5), Hrbková Adéla (5), Staňková Marie (4), Doležalová Barbora (2), Jančárková Ema (1)

Body HB Basket Praha: Nováková Tereza (14), Večeřová Nikola (12), Kinclová Alice (7), Šafránková Markéta (4), Pospíšilová Natálie (4), Salačová Eva (4), Potůčková Julie (2), Arnoštová Aneta (2), Kovandová Lenka (2)

Do utkání jsme vstoupili lépe několika přesilovými situacemi, ale místo toho abychom vedli, tak jsme poprvé skorovali až po 6 min. hry za stavu 8:0. Ve 2/4 jsme začali hrát v malé sestavě, což mělo úspěch a v poločase jsme byli na plichtě, ale především jsme hráli lépe než soupeř. 3/4 se až moc kouskovala, což nám nevyhovovalo a hráčky nebyly schopné vydržet delší úsek soupeře přehrát na obou stranách palubovky. Bohužel zápas chtěly vyhrát vždy tak 2 hráčky z pětky, která byla na hřišti. Prostě tým zase odmítl možnost výhry. Bez vůle, bez bojovnosti, bez všech aspektů, které vedou ve sportu k vítězství... I přes to jsme ještě 3 min. před koncem byli teoreticky ve hře, ale soupeř byl hladovější a vyhrát chtěl, což se mu také podařilo. Basketbalově to z naší strany bylo na naše poměry slušné a chyby které jsme udělali pochopím, ale nechtít vyhrát, nepodpořit se, nebojovat jeden za druhého to nejde. Velká pochvala Šafránkové a Novákové, které dnes byly opravdovými lídry.Velmi slušně ve druhém poločase odehrála také Kinclová.