Strava:

klasika, lehká jídla na celý den, něco sladkého, pití (voda)

Doprava:

vlastní, sraz na místě 9,15hod

Hrajeme v tělocvičně 12.ZŠ Kladno, Brjanská 3078, Kladno. Vchod brankou z ulice Severní.

S sebou:

Míče, černé tričko nad dres, kdo má, dresy dostanete.

Rozlosování:

10,00  HB - Kralupy

12,00  HB - Slovanka

15,00  HB - Sadská

Prosíme rodiče, aby pomohli u stolku. Děkuji

Body HB Basket:

Nedělní Šmoulinka na Kladně začala vyrovnaným prvním zápasem proti klukům z Kralup. Přestože naše úspěšnost šoupáků byla odhadem 20%, vedli jsme ještě 3 minuty před koncem o koš. Pak nám ale nejšikovnější hráč soupeře ukázal, jak dát 4 nájezdy za sebou, a tak jsme prohráli 28:34. Zápas se Slovankou připomínal místy souboj trpaslíka s obrem. Soupeřky byly nejen vyšší a rychlejší, ale na první pohled i zkušenější, takže naším cílem bylo nedostat stovku. První koš jsme dali až v půlce druhé čtvrtiny, kdy jsme naštěstí i zpomalili rychlý nárůst skóre, takže zápas skončil 8:85. Poslední zápas proti Sadské měl podobný průběh. Zatímco soupeř měl dostatek hráček na střídání, naše obě pětky hrály nadoraz. Především naše 2011 dostávaly lekci v rychlosti a důrazu. Konečné skóre  14:78.