Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2019/20 / Extraliga sk. A
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Vojta Schaffner, Simona Jindřichová

Body HB Basket Praha:

Body BK Loko Trutnov:

V neděli jsme nastoupily proti papírově slabšímu soupeři, a na rozdíl od soboty se počítalo s vítězstvím. Soupeř na nás nastoupil s velice pěkně složenou pětkou a naše holky to trošku zaskočilo. Soupeř nás přehrával na rychlých protiútocích, měl velice dobrou úspěšnost střelby a u nás to bylo přesně naopak. Úspěšnost střelby katastrofa a RP jsme zahrály opravdu párkrát. Proto ¼ skončila lépe pro soupeře a Trutnov vedl o 7 bodů. Ve druhé čtvrtině jsme se do toho trošičku opřely a soupeři dovolily vstřelit pouze 6 bodů, ale poločasový výsledek 33:25 nebyl nějak přesvědčivý. Ovšem šňůrou 16:0 ve ¾ jsme se dostali již do většího vedení a zápas jsme si pohlídaly. I když jsme opět konec zápasu moc nebránily. Zápas se dnes povedl určitě Pospíšilové, která skvěle brání každý zápas, ale dnes se chytla i bodově. Tým měl špatné TH 20/7, proto apeluji na hráčky, aby při tréninku při TH nekecaly a opravdu se na to soustředily.