porážky obou U19, 2 důležité výhry U13 a U15;;; týden od 12.1.
To nám ten nový rok výborně začal….
Hned v pondělí se doma představily ženy v PP. Ještě v neděli večer byly potvrzeny na zápas 4 hráčky. Ostatní škola, nemoce a bez reakce….na soupisce 15 jmen… K zápasu nakonec dorazilo 8 hráček, když tým doplnily 2 dorostenky. Proti nám soupeř ze dna tabulky. Nic proti soupeři, naopak velký respekt, ale pokud nevyhrát zde, pak nemá smysl tu soutěž hrát….Každé naše nevelké vedení soupeř dokázal stáhnout, musela jsem od stolku na hráčky občas zvednout hlas…závěr vyšel a první zápas roku 2026 přines vítězství.
Následující den přišly tři maily s ukončením činnosti. Pochopím, že může nastat situace, že méně hraji, že něco nešlape v týmu, že si nesednu s trenérem, že po dlouhé pauze (nemoc, zranění) objevím jiný, daleko lákavější svět, nebo po návratu mám pocit, že mi to nejde. Padne krize a nejjednodušší řešení je – končím. Není to nic neobvyklého, je to celkem běžná situace, ale asi by bylo fér vůči týmu – trenérovi – klubu, dokončit rozehranou sezónu. Dvě duše se nám podařilo zachránit a moc holkám děkuji.
Během týdne se upravovaly tréninky, protože na Aritmě dobíhaly opravy v hale. Renda Štěpánek se během prosince stal součástí „týmu“, který v hale měnil světla, obkládal zdi a dělal řadu dalších úprav. Já jsem se přidala k některým hráčkám týmu prvoligových žen a pomohly jsme s úklidem. Když jsem v pátek v 18,00hod přijela do haly a viděla staveniště….nevěřila jsem, že by bylo možno v sobotu hrát….hrálo se a Václavovi, šéfovi Aritmy – klobouk dolů. Hala vypadá moc pěkně.
První soutěžní víkend roku 2026 a v akci U13, U15 a U19. Soutěže se dostávají do své druhé poloviny a „utahuje se výsledková smyčka“.
CL U19 prohrává v sobotu o 27b na Slovance. V neděli sice vše začíná dobře, ale pak se Nusle rozjíždějí, my připisujeme 2 zranění a porážku rozdílem 2 tříd = 60b. I EL prohrává rozdílem 2tříd, což se ale v Hradci předpokládalo.
Slovanka byla naším „sobotním osudem“ ale i v ŽL U15 a v PP U13. Na Zličín v U15 tým hostí dorazil pouze v 6ti hráčkách a porážíme je o 30b. V U13, kde se i v druhém turnaji F1 trápíme, vyhráváme jen o 4b. Následně U13 prohrávají o třídu s Tygry a je třeba se zamyslet, co se s týmem děje, proč se to děje a co s tím…. To, že je soupeř +3 hráčky, my -1 je jeden fakt, ale náš výkon????
V neděli mají U15 a U13 opět stejnou výzvu a to týmy USK. V U15 se i nadále potýkáme s tréninkovou morálkou a prací. Zápas s USK a případná prohra by víceméně znamenala definitivní nepostup do extraligové nadstavby. Stejně tak porážka v U13 by přinesla velké problémy s udržením druhého – postupového místa s tím, že víme, že na 1.místo letos nedosáhneme. V U15 holky ale předvedly svůj doposud asi nejlepší výkon v sezóně, o třídu soupeře přehrály, čímž by měl klapnout postup do extraligové nadstavby z vyrovnané základní skupiny, pokud ve středu doma porazí v odloženém zápase Kralupy. U13 po pohovoru v šatně před zápasem od počátku nasadily jiné tempo, než v sobotu a i přes výpadky dokázaly soupeře přehrát.
Bohužel v EL U19 se podruhé soupeře z Trutnova nepodařilo porazilo a odvážíme si z Krkonoš pěknou nadílku. Nic, jdeme dál, víme, jak se situace má.
INFO:
KEMPY – pokud je vypsán termín kempu, počítá se s plnou účastí hráček, není to, jakože komu se chce. Je to součást tréninkové přípravy.
U represtředy 30.1., která proběhne na Aritmě, se posouvají časy: začátky 12,00; 13,30; 15,00 a 17,00hod
TRÉNINKY - ROZPIS NA MĚSÍC + tento týden – připomíná, že v rozpise na měsíc jsou uvedeny jen změny, tréninky, které tam nejsou uvedeny, jsou normálně podle rozpisu.
TURNAJ ITÁLIE červen 2026 – potvrzujeme účast na turnaji!!!!! Postupně budeme doplňovat informace v samotném „zápase“. Předpokládaný odjezd 18.6. večer, předpokládaný příjezd 22.6. večer – v noci. Cena bude upřesněna po zajištění autobusu. Sestavy tak, jak jste potvrdili účast.



































