HB týdeník, aneb očima prezidentky

volný víkend; začínáme trénovat podle jarního rozpisu; rozlučka 24.6.

V termínovce, která mi visí nad stolem a kde každé pondělí škrtám uplynulý víkend, mě do konce sezóny zbývají 4 víkendy, rozlučka a padla.

Tento víkend bylo volno. Pevně věřím, že si to všichni užili jako já. Já se celý týden dávala zdravotně dohromady, víkend proflákala a bylo to skvělé.

Nyní od pondělí 22.5. již jedeme podle jarního rozpisu, kdy zařazujeme jeden atletický tréninky venku a kromě U10 pro všechny rušíme pátky. Navíc už jedeme podle nových skupin a s novými trenéry. Rozpis je v samostatném článku. A pokud někdo nemůže v nových termínech, je možné se domluvit a dochodit podle starých.

Jak starší končí a budou už odpočívat, největší pozornost se bude soustředit na nejmladší (2013+14), které se na svoji kariéru, jenž začne na soustředění a potažmo od září v soutěžích, právě nyní připravují. Tento víkend jedeme do Olomouce na Plyšákov, další týden jsou poslední Naděje a poslední Šmoula.

Víkend 10.6. jsme s 2010+11 a 2012+13 v Brandýse.

Znovu připomínám – teď během jara probíhají nejrůznější streetballové turnaje, tak si to běžte užít.

ROZLUČKA PROBĚHNE V SOBOTU 24.6. NA ZLIČÍNĚ. ZVEME VŠECHNY HRÁČKY A RODIČE. Přesný program dostane do mailu během týdne.

 

 

Sdílet