Soutěž: mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2018/19 / Liga sk. B

Zapisující:

zápis : Marková + já + Arnoštová (omylem nominována Kudějová na zápis a Arnoštová do hry)

Body HB Basket Praha: Potůčková Julie (12), Štenclová Amálie (10), Salačová Eva (9), Nováková Tereza (9), Šafránková Markéta (9), Kinclová Alice (7), Janoušková Ema (3), Šamšová Markéta (2), Kovandová Lenka (2), Vrabcová Alexandra (2)

Body Basketbalová škola - Tygři Praha B: Ransdorfová Eliška (10), Hyklová Diana (8), Macháčková Eliška (6), Loučková Eliška (4), Pagáčová Viktoria (4), Opravilová Jana (4), Bernáthová Adéla (2), Holubová Kateřina (2)

V neděli jsme nevstoupili do zápasu vůbec dobře. Celou ¼ jsme byli pomalé a v útoku jsme se trápily. BŠ se logicky zaměřilo na náš Pick and roll a měli jsme problém s jeho řešením. Pochvala určitě za zápas patří Šafránkové, která chytla druhý dech, vypichovala přihrávku za přihrávkou a díky jejím ziskům jsme se dostali v poločase do vedení 36:23. Ve ¾ jsme se neodtrhly, ale ve 4/4 jsme ukázaly, že jsme lepším týmem a vyhrály jsme celou čtvrtinu 17:5. Opět malá úspěšnost střelby z podkoše a šestek! Náš cíl je trošku jinde, takže se musíme zaměřit na nedostatky, abychom dosáhli našeho cíle.