Soutěž: kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / play-out A
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Jan Hejnic, Jaroslav Pazourek

Body HB Basket Praha B: Moreira Anna Paula (16), Šťovíčková Martina (16), Štenclová Anita (15), Balážová Klára (8), Lišková Rebeka Anna (8), Kučerová Barbora (5), Karasová Tereza (2), Semrádová Eliška (2)

Body TJ Sokol Kladno: Pilařová Jitka (24), Chuchlerová Adéla (13), Alscherová Daniela (10), Chuchlerová Tereza (8), Šmídová Klára (6), Kounovská Veronika (4), Jindrová Natálie (3), Strnadová Eliška (2)

Dnes k nám přijely hráčky Kladna. Protože se se hrálo ve všední den a termín s ničím nekolidoval, tak se podařilo oběma družstvům dát dohromady poměrně silné sestavy. Naše hráčky šly do zápasu s respektem, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Opět se ale projevila naše známá slabina, což je hra pod vlastním košem proti důraznějším soupeřkám. Ještě v půlce bylo vyrovnáno, ale po třetí čtvrtině hráčky Kladna již vedly o 13 bodů. O přestávce před poslední čtvrtkou ale následovala důraznější promluva a do poslední části hry jako by z naší strany nastoupilo jiné družstvo. Podařilo se pár rychlých protiútoků, ale hlavně začala pracovat obrana. Soupeř znejistěl a po naší šňůře 15:0 jsme se během pěti minut dostali do vedení, které jsme si již nenechali vzít. Velkou pochvalu zaslouží hráčky za poslední čtvrtku, ve které ukázaly, že jsou schopné otočit i zdánlivě prohraný zápas proti silnému soupeři.