Soutěž: kadetky U17 / liga / ročník 2018/19 / celostátní liga / play-out A
Místo: SK Aritma Praha, Praha 6
Rozhodčí: Ondřej Josefus, Ondřej Asztalos

Body HB Basket Praha B: Štenclová Anita (22), Kučerová Barbora (18), Šťovíčková Martina (13), Alexandrova Anna (11), Balážová Klára (9), Vajdová Žofia (1)

Body DBaK: Krásná Barbora (16), Faustová Sára (16), Čejková Kateřina (11), Šmolíková Magdaléna (8), Fichtlová Andrea (7), Šimandlová Václava (7), Kohoutová Vendula (4)

Dnes jsme na naší palubovce přivítali hráčky Plzně. Do zápasu jsme stejně jako už několikrát vstoupili velmi nekoncentrovaně. Už na začátku druhé minuty jsem za stavu 0:6 byl donucený vzít time out a důrazně hráčky probudit. Pomohlo to. Během několika následujících minut jsme šňůrou 14:0 otočili. Do konce první čtvrtky jsme však zase zbytečně polevili v nasazení a nechali soupeře dotáhnout. Ve druhé a třetí čtvrtině se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Po několika našich pohledných akcích jsme chybami vždy zase soupeře nechali dotáhnout. Až v poslední části utkání se nám podařilo odskočit na desetibodový rozdíl a vítězství jsme již udrželi až do konce. Výsledkem 74:69 jsme si již v předstihu definitivně zajistili místo v dorostenecké lize U17 i pro příští sezónu.