HB Basket Praha - BA Sparta

64. HB Basket Praha - BA Sparta
09.03.2019, 12:15:00

Výsledné skóre: 52:46

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Přebor / Základní fáze
Datum: 09.03.2019, 12:15:00
Místo: ZŠ TGM, Praha 4
Rozhodčí: Pavel Matys, Jakub Vampola

Body HB Basket Praha: Pilařová Julie (16), Bláhová Ema (15), Bendová Tereza (5), Pitráková Adéla (5), Kučerová Johana (4), Komani Diana (3), Kolářová Barbora (2), Slunečková Klára (2)

Body BA Sparta: Kramosilová Aneta (13), Podušková Lucie (11), Potužníková Petronela Zoe (7), Lounová Barbora (7), Piloušková Julie (4), Machačová Natálie (2), Sverenyáková Emma (1), Barešová Julie (1)

Sparta má v každé pětce jednu dlouhou, ale opravdu vysokou podkošovou hráčku. Apelovala jsem na obranu zpředu, na přihrávku. Slunečková bránila sice dobře, ale po 4minutách měla 2 fauly. Dlouhou šla bránit Pitráková, jejíž výkon posledních měsíců šel strmě nahoru. Celá pětka byla aktivní i v útoku a po 1/4  jsme vedly 13:9. Druhá část hry byla na téma:“ Pilařová versus Kramosilová“. Obě holky si docela hrábly a obě předvedly skvělý výkon. Jenže na straně Sparty tak trošku selhala druhá hráčka, ta podkošová. Naopak Kučerová hrála dobře. Byly situace, kdy jsme pod košem prostě neměly nárok, ale celkově jsme obě podkošové ubránily dobře. V poločase vedeme 33:23. Dobrou obranou, zapojením se všech hráček a nebojácným útokem udržujeme po 3/4 vedení o 8b. V závěru se bojíme, aby se pivotmanka soupeře nerozehrála a snažíme se využít čas. Bohužel někdy víc, než dovolují pravidla. Soupeř 2min před koncem snižuje na 5bodů. My děláme chyby, zmatkujeme. Po time outu naštěstí holky zahrají to, co mají a trháme se na +7b. Dokázaly jsme udržet závěr a s velkou radostí vyhrát.