Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2018/19 / základní část
Místo: Městská sportovní hala, Chomutov
Rozhodčí: Pavel Šmíd, Antonín Ďurana

Body BK Levhartice Chomutov: Zdeňková Nikola (20), Kadlecová Valentýna (18), Ceralová Lucie (16), Jorová Barbora (8), Bachmanová Simona (4), Najmanová Markéta (2), Riegertová Marie (2), Mešková Adéla (1)

Body HB Basket Praha: Hibalová Jesika (21), Pilařová Jitka (10), Moreira Anna Paula (6), Lišková Rebeka Anna (4), Vavrochová Lucie (2), Šmídová Klára (2), Srbová Mahulena (2), Míšková Ivana (2)

Přestože soupeř byl před utkáním na předposledním místě a my již měli jistotu Play off, průběh utkání tomu vůbec neodpovídal a domácí zaslouženě vyhráli. Poločasový souboj obran dopadl vyrovnaně 26:26, ve druhé půli ta naše odešla a rozstříleli se soupeřovi individuality. Bohužel jsme se trápili i na druhé polovině, nebudu řešit, co vše bylo špatně. Náš výkon dnes nebyl komplexně vůbec dobrý. Musíme teď vyčistit hlavy. Máme sice splněno, ale musíme chtít hrát dál a zvládnout i další cíl!