Soutěž: kadetky U17 / extraliga / ročník 2018/19 / play-off
Místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno
Rozhodčí: Michal Kubiš, Pavel Nehoda

Body KP Brno: Benešová Anna (10), Křenková Terezie (9), Rosůlková Tereza (9), Kumiová Michaela (7), Ryšavá Sára (6), Prokýšková Eliška (4), Budská Pavlína (4), Knoflíčková Petra (2), Sedláková Ella (2)

Body HB Basket Praha: Hibalová Jesika (12), Vejvodová Kateřina (12), Pilařová Jitka (12), Vavrochová Lucie (10), Šmídová Klára (8), Míšková Ivana (6), Lišková Sára (5), Štenclová Anita (5), Zahradníková Eliška (3), Koucká Natálie (2)

Nedělní ráno bylo dost ospalé. Bohužel bylo trochu cítit, že potvrzení včerejší výhry bude jen formalitou, což bychom v tu chvíli nikdo nahlas nevyslovil, ale trochu se tato myšlenka halou povznášela. Nezačali jsme vůbec špatně a hned od úvodu jsme byli aktivní na obou doskocích, brzy jsme vedli, ale dnes jsme měli zase problém s obranou 1:1. Soupeř se ve 2/4, která byla nejvyrovnanější z celého víkendu (14:15), dostal do větší pohody než my a po 17 min. hry ztrácel pouhých 5 bodů. I dnes jsme poločas uvítali, protože přišla taková ta ,,naše krizička“. Během přestávky se nám vrátilo do hlav, o co tady hrajeme. Ve ¾ jsme začali hrát rychleji dopředu, hráli jsme nesobecky a více s nadhledem. Po této části, kdy jsme si značně pomohli i několika minutovým úsekem zóny, jsme vedli o 15 bodů. Úsekem 0:6 v prvních minutách 4/4 se zdálo, že už si náskok nenecháme vzít a nenechali! Nedělní zápas byl z naší strany horší než sobotní, ale na to se nikdo neptá a my odjíždíme domů s vedením 0:2 v sérii. Tento zápas odehrála výborně Vavrochová, která mě překvapila především v obraně. Za celý víkend patří týmu obrovská gratulace a věřím, že když už jsme tak blízko, že to na domácí palubovce dotáhneme do konce.