HB Basket Praha - Basketbalová škola Praha

71. HB Basket Praha - Basketbalová škola Praha
09.03.2019, 09:00:00

Výsledné skóre: 44:42

Soutěž: mladší minižákyně U12 / Oblasti / ročník 2018/19 / Přebor / Základní fáze

nominace platí na oba sobotní zápasy

Body HB Basket Praha: Pilařová Julie (16), Kučerová Johana (10), Bláhová Ema (8), Krausová Simona (4), Bendová Tereza (2), Komani Diana (2), Slunečková Klára (2)

Body Basketbalová škola Praha: Moreira Anna Julia (8), Macháčková Tereza (7), Misterková Lucie (7), Almadana Clerisse Sofia (5), Krejcarová Barbora (5), Lojková Monika (4), Adoltová Lucie (2), Homolová Markéta (2), Ransdorfová Anna (2)

Holky se na utkání extrémně namotivovaly a klobouk dolů. Poprvé bez Kopecké a mělo se ukázat, jaká je vlastně realita týmu. Paradoxně její nepřítomnost byla přínosem, zapojily se aktivně všechny hráčky. Začaly jsme ale hodně vlažně, naprosto bez snahy ohrozit koš. Sice jsme nebránily úplně špatně, ale to nestačilo. 1.čtvrtinu jsme prohrály 11:2 a soupeř na nás opravdu doslova vlítl. Ani úvod 2.čtvrtiny nebyl nijak oslnivý a ve 3.min jsme prohrávaly 19:2. Pak ale za otěže zápasu vzala Pilařová, to nakoplo Kučerovou i další hráčky, čtvrtinu jsme hrály plichtu a stáhly na 10b. I první pětka začala hrát naplno a na konci 3/4  jsme stáhly na rozdíl 1 koše. V 5min byla plichta, pak jsme udělaly několik zbytečných chyb a soupeř se utrhl na rozdíl 6b. Jenže závěr zase patřil dvojici Pilařová – Kučerová, šly jsme 1/2min před sirénou do +2b. Pak rozhodčí pískl faul…z mého pohledu hodně diskutabilní. Soupeřka ale neproměnila ani jednu šestku, do konce 5vt, doskakujeme míč a konec.