Minižákyně

Ze školních přípravek stahujeme hráčky v kategorii U10 na společnou přípravku a připravujeme tak nový tým na nadcházející sezónu do kategorie U11. Každoročně se nám tak daří postavit nový ročník a díky tomu pak pravidelně nastupujeme ve všech kategoriích minižactva U11, U12 a U13 v Pražském přeboru. 

V kategorii U11 je naším cílem především tým sestavit a dát mu pevné sportovní i lidské / kolektivní základy. Výsledky pak očekáváme až v dalších kategoriích, přičemž vrchol hráček by měl přijít v dorostu.

V mini dostávají prostor všechny hráčky. Cílem je sice vyhrát, ale ne za cenu, že 2 hrají a zbytek jim fandí. Snažíme se do hry zapojit všechny hráčky a to i díky druhým soutěžím - krajský přebor U13, Šmoulinka U10, Nadregionální soutěže ČBF. K tomu se v kategorii U11 zúčastníme i doplňkových turnajů 3x3.

Po ročnících, které zasáhl covid a dětí zůstalo málo, či hráčky nemají dosatečné základy, se opět kategori U10 plní kvalitními hráčkami a znovu se probouzí HB nadšení, nasazení...znovu začalo bít HB srdce.

 

Sdílet