Tým ZŠ Jinočany - Základní informace

Tým ZŠ Jinočany - Základní informace

Přípravku jsme chtěli otevřít v sezóně 2020/21, což se bohužel i díky covidovým omezením nepovedlo. Momentálně zjišťujeme možnosti a pokusíme se přípravku otevřít pro sezónu 2021/22.

 

 

Přípravka je určena pro děvčata 1.- 4.tříd ze ZŠ Jinočany a pro všechny zájemce, kterým vyhovuje poloha školy a čas tréninku.

Dále pak pro chlapce 1. - 2.tříd.

Max počet dětí - 20.

Přípravka zahajuje svoji činnost .......2021. Poslední trénink je pak .......a sezónu zakončujeme finalovým turnajem Nadějí 19.6.

 

Příspěvky v přípravce jsou stanoveny na částku 1.500,-Kč / pololetí. Platba proběhne v listopadu a únoru, u nových dětí po zkušebním měsíci. Na účet klubu - 51 30 08 33 29/0800 (s uvedeným jména dítěte a v.s. = r.č. dítěte).

Náš klub po zkušebním měsíci dětem rozdá Přihlášky. Vyplněním a podpisem pak rodiče děti přihlašují do klubu a děti se stávají řádnými  členy klubu i ČBF. Tím se na něj vztahují všechny aktivity a akce pořádané pro naše členy. Přihlášku neodevzdávají děti, které již chodily v předchozím roce a již jsou členy. Pokud dítě nebude dále chtít pokračovat v klubu, bude mu členství automaticky zrušeno.

Děti trénují 1x týdně. Počátky jsou zaměřeny na všestrannou přípravu se základy basketbalu, postupně se více zařazují basketbalové prvky. Děvčata, která by měla zájem, mají možnost zdarma druhého tréninku v PONDĚLÍ hala Zličín, 17:30- 18:30hod.

Pro naše děti z přípravek pořádáme turnaje NADĚJÍ, kde budou mít děti před zraky svých rodičů možnost předvést, co se naučily a jak jim to jde. Turnajů proběhne během sezony zhruba šest. První turnaj je v listopadu, poslední v červnu. Výsledky jednotlivých turnajů se započítávají do tabulky a na konci sezóny je vyhlášen vítěz.

Na tréninky dětem stačí tričko, trenýrky (legíny), v zimě případně tepláky. Obuv do tělocvičny. Doporučujeme pevnou obuv, ne klasické cvičky na tělocvik (kloužou). Kdo by pak měl větší zájem, je vhodné koupit basketbalovou obuv a míč vel.č.5.

Chlapci pak mohou pokračovat v našem partnerském klubu BK Radotím se sídlem v Řeporyjích.

Trenérem přípravky v sezoně 2021/2022 bude .............

Veškeré dotazy, připomínky, poznámky a přihlášky pište na mail : basket.hanka@seznam.cz  Na všechny odpovíme - naší snahou je najít společnou řeč a pracovat se spokojenými dětmi a rodiči.

Pro děvčata 1.tříd - pokud se dohodneme, že dítě není dostatečně vyzrálé, odložíme její účast o rok, až bude ve 2.třídě.

Vítejte ve velké HB-rodině a těšíme se na skvělé společné sportovní zážitky !!!

Sdílet